Dziękuję za zaufanie

wtorek, Grudzień 2, 2014
Autor: Marek Nowicki

rmSerdecznie dziękuję wszystkim Mieszkańcom Miasta i Gminy Goniądz, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych i oddali głos na moją kandydaturę. Dziękuję także tym, którzy oddali głos na mojego rywala, ponieważ wiem że będzie to konstruktywna opozycja, z którą będę mógł dyskutować o najważniejszych sprawach nurtujących gminę.
Państwa obecność przy urnach wyborczych była nie tylko spełnieniem obowiązku obywatelskiego, ale przede wszystkim wyrazem zaangażowania i troski o losy naszej gminy. To zaufanie, jakim zostałem przez Państwa obdarzony świadczy o tym, że będę mógł realizować politykę urzeczywistniającą Państwa pragnienia i marzenia.
Dziękuję za zaufanie i za każdy oddany głos. Ponad 500 głosów przewagi nad kontrkandydatem jest jasnym przekazem, w którą stronę powinna iść nasza gmina.
Jestem głęboko przekonany, że rozpoczynająca się kadencja samorządu będzie również pomyślna dla naszej gminy i jej mieszkańców oraz że wspólnie z wybranymi przez Państwa radnymi, będziemy ją gospodarczo rozwijać i ubogacać, a Pan Krzysztof Harasiuk będzie doskonałym przewodniczącym Rady Miejskiej z korzyścią dla nas wszystkich!

Mariusz Ramotowski.

Ogłoszenia i reklama na Szuwarach

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

19 kwietnia 2019
Dziś nie ma żadnego święta...

Archiwa