Zjazd klasowy

niedziela, Sierpień 2, 2009
Autor: Marek Nowicki

zjazdPierwszego sierpnia w Hotelu Zbyszko odbyło się spotkanie klasowe absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Goniądzu rocznik 1969. Dokładnie 40 lat temu zdali swój pierwszy egzamin dojrzałości. Nie wiedzieli jeszcze o tym, że takie egzaminy dojrzałości nie w szkole a w życiu przyjdzie im zdawać wielokrotnie. Różnie potoczyło się ich życie.

Ogłoszenia i reklama na Szuwarach
Odnosili sukcesy i ponosili porażki w życiu osobistym, prywatnym i zawodowym. Ogarniał ich smutek i rozpacz, gdy odchodzili najbliżsi. Z grona absolwentów odeszło kilku przyjaciół, odeszli już prawie wszyscy nauczyciele. Na zawsze pozostaną w pamięci. Z ich losów wynika, że nauka nie poszła w las. Spotkanie, po czterdziestu latach,  świadczy o czymś bardzo pięknym, o bezinteresownych młodzieńczych przyjaźniach, które przetrwały tak długo.

[nggallery id=80]

Tag:

1 komentarz do “Zjazd klasowy”

  1. Teresa

    Miło Was widzieć. Jestem od Was o rok starsza. Kończyłam liceum w 1968 r. Pani od geografii p. Krupa tez jest rozpoznawalna. Mimo, że upłynęło tyle lat a jeszcze dreszcz przeszywa plecy ze strachu przed zgryźliwymi komentarzami. Dla mnie najbiższa jest Marysia Krysztopa (nie wiem czy dobre nazwisko, ale z tym związane).
    Serdecznie pozdrawiam wszystkich, Teresa

    #16

Kalendarz Świąt Nietypowych

17 czerwca 2019
Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszami

Archiwa