Baje, bajki, bajeczki

wtorek, Maj 12, 2015
Autor: Sławomir Moczydłowski

Młodzieżowe Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu w związku z realizacją projektu zagranicznej wymiany młodzieży „Dzieciństwo na miarę marzeń” finansowanego ze źródeł Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży zaprasza dzieci i młodzież z gminy Goniądz w do wzięcia udziału w konkursie organizowanym pod hasłem „Baje, bajki, bajeczki”.
baje, bajki, bajeczki

KONKURS „Baje, bajki, bajeczki”

Uczestnicy konkursu: dzieci i młodzież z gminy Goniądz (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna);
Zasady konkursu: – przedstawienie ulubionej postaci bajkowej za pomocą dowolnej techniki plastycznej (zarówno malowane, jak też prace przestrzenne);
– każda praca powinna być opatrzona wizytówką autora: imię i nazwisko, wiek, szkoła, telefon kontaktowy.

Termin konkursu: Prace należy dostarczyć do dnia 28 maja 2015 r. na adres organizatora: Młodzieżowe Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu, Plac 11 Listopada 37, 19-110 Goniądz.
Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Ich wręczenie oraz wystawa prac konkursowych odbędzie się podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka organizowanej w dniu 31.05.2015 r. na Starym Rynku w Goniądzu.

Informacje o konkursie: katarzyna.zielinska@mowgoniadz.pl, Tel. 506 166 477.
Logo PLFWM
logo MEN

Tag: ,

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 maja 2019
Dzień Cyrylicy
Europejski Dzień Parków Wodnych
Dzień Działacza Kultury i Demokracji Lokalnej

Archiwa