Coca Cola Cup

piątek, Czerwiec 12, 2015
Autor: Marek Nowicki

Chłopcy z Filipowa oraz dziewczęta z Nurca-Stacji to zwycięzcy finału Coca-Cola Cup w województwie podlaskim i to oni zagrają 20 czerwca w Gdańsku w finale krajowym tych rozgrywek.
coa_cola
Dziewczęta z Gimnazjum w Goniądzu w składzie: Słowikowska Monika, Trzeciak Karolina, Zwolińska Julia, Bykowska Gabriela, Klim Katarzyna, Klim Małgorzata, Żylińska Agnieszka, Koniecka Dominika, Kosakowska Magdalena, Hryniewicka Joanna w dniu 11.06.2015 roku brały udział w Finale Wojewódzkim rozgrywek Coca Cola Cup. Podczas rozgrywek eliminacyjnych świetne występy pozwoliły znaleźć się w gronie 8 najlepszych drużyn w województwie podlaskim.
Brak doświadczenia oraz stres związany z występem na tym etapie rozgrywek nie pozwoliły na awans do Finału Ogólnopolskiego, jednak nabyte doświadczenie miejmy nadzieje zaowocuje w następnych latach i pozwoli sięgnąć po jeszcze lepszy wynik.
Gratulujemy trenerowi, zawodniczkom zaangażowania i serca, które włożyły w całym turnieju.
[nggallery id=1013]
Coca-Cola Cup to element realizacji strategii firmy Coca-Cola, której jednym z głównych celów jest promocja aktywności fizycznej, zachęcanie ludzi do ruchu oraz wspieranie walki z epidemią otyłości na świecie.

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 maja 2019
Dzień Cyrylicy
Europejski Dzień Parków Wodnych
Dzień Działacza Kultury i Demokracji Lokalnej

Archiwa