Rock na Bagnie w Jarocinie

piątek, Czerwiec 19, 2015
Autor: Marek Nowicki

jaro
Dużego wyróżnienia doczekał się festiwal Rock na Bagnie, który od 3 lat organizowany jest w Goniądzu przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego, gdyż wraz z pięcioma największymi festiwalami w Polsce, został zaproszony przez stowarzyszenie Jarocin XXI, Muzeum Regionalne w Jarocinie, oraz władze miasta Jarocin na III Kongres Kultury, który odbył się w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie.
Tak więc, 14 czerwca w Jarocinie spotkali się przedstawiciele festiwali: WOODSTOCK (Jurek Owsiak), MALTA (Michał Merczyński), OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL (Piotr Kolaj), SLOT ART FESTIVAL (Aleksandra Zając), ROCK NA BAGNIE (Jacek Żędzian). Przy udziale organizatorów FMR w Jarocinie, władz miasta i zgromadzonej w Spichlerzu Polskiego Rocka publiczności próbowano podjąć próbę wskazania kierunku rozwoju jarocińskiego festiwalu.
Pozycja festiwalu Rock na Bagnie umacnia się z każdym rokiem i niezmiernie cieszy fakt, że impreza z Goniądza zdobywa coraz większe uznanie będąc wymieniana jednogłośnie w czołówce Polskich festiwali rockowych.
Przypomnijmy, że V edycja festiwalu już 3 i 4 lipca na plaży w Goniądzu, a wśród wykonawców m.in.: KSU, KRYZYS, THE ANALOGS, KABANOS i ARGY BARGY.
[nggallery id=1015]

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 maja 2019
Dzień Cyrylicy
Europejski Dzień Parków Wodnych
Dzień Działacza Kultury i Demokracji Lokalnej

Archiwa